טכנאי מזגנים

אינדקס חיפוש טכנאי מיזוג אוויר, התקנות מזגנים ונותני שירות מיזוג אוויר.
אייר קון ישראל פורטל חיפוש שירותי מיזוג אוויר בישראל למעלה מ280,000 גולשים מידי חודש ניתן לשלוח תלונה לצוות האתר על מתקין או טכנאי שלא ביצע את עבודתו כראוי! צוות האתר מתחייב לשרות איכותי בלבד, האתר שומר את הזכות להסרת מודעות ממתקינים שאינם מעניקים שירות מצטיין.

בצעו חיפוש לטכנאי מזגנים לפי עיר, מחפשים טכנאי מזגנים? המזגן התקלקל? תיקון מזגנים מתחיל באינדקס אייר קון ישראל airconisrael.com

טכנאי מזגנים
KIROR-SHARON
א.ש. קירור השרון - תיקון מזגנים 30 שנות מוניטין. החברה הוקמה על ידי שמוליק חגואל, טכנאי מיזוג אוויר מיומן ומקצועי,
טכנאי מזגנים
טכנאי מזגן בתל אביב אביקור 054-000-0000
החברה מתמחה במתן שרותי תיקון ואחזקה לכל סוגי המזגנים ולמערכות מיזוג האוויר הקיימות בשוק. מזגנים ריצפתים, מזגנים עיליים, מזגנים מיני
FIX-KOR
פיקס קור מיזוג אוויר פועל בענף המיזוג ונחשב לאחד מהטובים ביותר בארץ בכל הנוגע לפתרון תקלות במזגן בבית, במשרד או בכל
מערכות מיזוג אוויר
OR-SHIVOK
תיקון כל סוגי המזגנים לכלל המגזרים: העסקי, המוסדי והפרטי. נשמח להעניק לך שירות. מתחייבים לאמינות בשירות. 24 שעות ביממה. המחיר
תיקון מזגן
AMNON-KOR 054-000-0000
חברת אמנון קור הוקמה בשנת 1976, ומאז ועד היום היא מספקת את כל השירותים למזגנים, החל מהתקנה ועד לטיפול שוטף

מתי מזמינים טכנאי מזגנים?

רוב הצרכנים מזמינים טכנאי כשהם נעשים מודעים לכך שיש בעיה במזגן. המזגן לא נדלק, המזגן לא מחמם או פשוט לא מקרר מטפטף ומרבית התקלות שיש לטכנאי מזגנים לטפל בהן.

בישראל עקב החום הגובר הביקוש לשירותי מזגנים עולה בשיא הקיץ גם בחורף תעשיית המיזוג פעילה במוסדות ובמזג אוויר קריר באופן קיצון,  בתקופות החמות ו ביותר של השנה המזגנים מתמודדים עם עומס עבודה בלתי רגיל והופכים מועדים יותר לתקלות.

בעונות המעבר אפשר לקבל שירות מהיר יותר במחירים  אטרקטיביים יותר, כמובן שהתקלות לא מכוונות את עצמן לתקופות הללו מומלץ לא להמתין לתרחיש של תקלה במיזוג האוויר אלא להזמין ביקורת תקופתית יזומה על-ידי טכנאי מיזוג.

מהן תקלות המזגנים הנפוצות

התיקונים הנפוצים ביותר בשירות טכנאי מזגנים הם:

  1. מילוי גז ותיקון דליפות גז
  2. ניקוי או החלפה של פילטר אוויר
  3. טיפול בנזילות והחלפת צנרת המזגן

במרבית המקרים "תקלות" מתגלות בחוסר תחזוקת המיזוג ולעתים חסימת דרכי האוויר של המיזוג, אי ניקוי של פילטרים סוללות לא תקינות לשלט או כל הגדרה פשוטה למזגן שתקלות אלו אינן נגרמות כתוצאה מכשל טכני במזגן. תופעות פשוטות שטכנאי מזגנים נתקלים בהן על בסיס קבוע.

מתי להחליף למזגן חדש?

מזגנים ישנים נוטים להיות לא רק גדולים ורועשים אלא גם פחות יעילים. צריכת החשמל של מזגן ישן, בעיקר אם תקינות ויעילות פעולתו נפגעה כתוצאה מבלאי, יכולה להיות כפולה ויותר מזו של מזגן חדש עם דירוג אנרגטי גבוה.

לכן, העלות של החלפת מזגן ישן בחדש לעתים קרובות מחזירה את עצמה בתוך שנים בודדות של שימוש לכן מומלץ גם לבצע חיפוש למתקין מזגים למקרה הצורך בהתקנת מזגן חדש במשרד או בביתך האינדקס מכיל את כל בעלי המקצוע בתחום המיזוג אוויר.

טכנאי מזגנים מקצועי והגון יוכל לעזור לכם להחליט האם לתקן את המזגן הישן או שהגיע הזמן להתקין מזגן חדש.

טכנאי מזגנים
4.9 (98.1%) 21 votes